Beskrivelse
Om hende
Er du fan af boy fucks mandlige sex dukke fantasier. Denne ady dimitrescu-sexdukke er en sexdukke med stor bryster lavet af medicinsk kvalitet silikonemateriale. Det betyder, at denne edxdoll sexdukke er en tilføjelse af høj kvalitet til din sexede samling. Pne, der lover den bedste og mest fordybende seksuelle oplevelse.
Derfor kommer du til at nyde sex med en klar dukkepornofantasi. Mens du udforsker dine vildeste fantasier og fusker med en sexdukke. Du kan endda oprette dine egne krydrede sexdukke-fuck-vids.
Desuden er denne ægte pornhub-sexdukke-intimitetsdukke designet til at holde i lang tid. Så du kan skabe de mest omfattende seksuelle fantasier omkring disse rigtige dukker nøgne yukari sexdukker. Således gør denne virkelige dukke til en virkelig fordybende intim ledsager. En, der tilbyder så meget mere end blot seksuel nydelse. Du kan få fordybende stimulation til dine vildeste fantasier.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Brystlinje | 80 cm |
| Taljelinje | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Armlængde | 67 cm |
| Benlængde | 104 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.