Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm Minus |
| Breast Line | 76cm |
| Waist Line | 58cm |
| Hip Line | 95cm |
| Arm Length | 58cm |
| Shoulder Width | 40cm |
| Calf Line | 32cm |
| Thigh Line | 54cm |
| Leg Length | 72cm |
| Net Weight | 39.5kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery























































































Reviews
There are no reviews yet.