Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast Line | 91cm |
| Waist Line | 51cm |
| Hip Line | 86cm |
| Shoulder Width | 37cm |
| Leg Length | 85cm |
| Arm Length | 58cm |
| Thigh Line | 44cm |
| Calf Line | 29cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.