Description
About Her
Everyday love dolls are produced in high demand. This is because people no longer joke about their sexual satisfaction. While choosing a hot love doll, you should consider the material it is made from. We have realistic silicone sex dolls, rubber sex dolls, and TPE sex dolls.
The silicone sex doll is a thick, real doll that comes with amazing erogenous parts. These love dolls’ sex organs make sex fun.
When it comes to sizes, we have the Lana sex doll and the small fuck doll. We have big-breasted dolls and small-breasted ones too. Our store has sexy dolls, adult dolls, and transgender dolls. You don’t have to worry about sex doll delivery. There can be no errors with that.
For colors, we have the real doll ebony, the real doll blond, and the real red-haired doll. You can now buy a love doll that will suit your taste and up your sexual game. The life-size sex doll will help you perform better in a physical relationship, when you are ready for one.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 78cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 29kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.