Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 76cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 88cm |
| Arm Length | 67cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Calf Circum | 29cm |
| Thigh Circum | 45.5cm |
| Leg Length | 87cm |
| Foot Length | 23cm |
| Net Weight | 34kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



























Reviews
There are no reviews yet.