Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Mell | 76 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 88 cm |
| Kar hosszúság | 67 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Borjúcirkum | 29 cm |
| Comb körül | 45,5 cm |
| Láb hossz | 87 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Nettó tömeg | 34 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria



























Vélemények
Még nincsenek értékelések.