Description
About Her
Put your hands together for the stunning BBC series, called Humans: Sex doll edition. This over-the-top and inventive way of doing AI is one of the interesting ways of handling lifelike look-a-like sex dolls. This is really unique style of television that I have never seen before. However, besides shows that only reveal the kind of beauty of these silicon companions, this series of success tries to stage the sides of owning a sex doll that few people wants, for example, low quality control, and malfunction of the devices.
Please continue to stay with us while we dig up – my-goodness -(laughter). tales that are hardly credible even to the audiences of popular mach advantage objects, which can turn into a literal hell when people are entertaining themselves there face to face.
Before-button up-for a drive with this, that can shed light on the contentious aspects of technology and reliance on machinery for interpersonal communication, this is realistic.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 162cm J-cup |
| Shoulder | 37cm |
| Upper Breast | 96cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 114cm |
| Thigh Girth | 64cm |
| Calf Girth | 36cm |
| Leg Legnth | 90cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 49kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery

















Reviews
There are no reviews yet.