Description
About Her
Our extensive collection of realistic dolls will undoubtedly transport you to the realm of your dreams. Each product is meticulously crafted to offer you with an experience that is on par with a real life girlfriend.
Our online store has an appealing range of sex dolls at competitive pricing not compromising on the quality. Japan life sized dolls are the best selling products. With their Japan dolls being one of the most coveted of them all. These lifelike real dolls come with perfectly crafted body sizes, smooth skin with carefully placed hair and facial features. The Asian doll though not as popular are still good products, and some of their consumers swear over them.
Asian doll sex videos are littered all over the internet. Sex doll porn has been emerging online all over the globe and gaining a lot of popularity. These sex doll porn industry is growing with most counties now accepting sex dolls.
Simulated dolls are also accepted with the sex industry globally with their good qualities. A good way to enjoy your time with a sex doll is to try and perform sex doll anal. Although not as popular is it more fun compared to normal sex doll porn.
There is something for everyone in the sex doll industry.
Dimensions
| Material | Silicone Head+TPE Body |
| Height | 170cm |
| Breast | 102cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
| Net Weight | 46KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery


































































































Reviews
There are no reviews yet.