Description
About Her
Do you want to try a hand at making doll wigs? Meet sex doll Debra, the most phenomenal, big-haired sex doll. It is a sex doll called. Judy, when does she have hair and eyes like this, or do they just have to be an Applejack sex doll? Do not worry; this love doll is both of these things. She is a lot taller than any old ⅙ action figure sex doll, and when a black dude talks about sex dolls nicely, then you know it is a great pick. She is a sex do) with internal heating, and like all wm sex dolls, she has a replaceable vagina, so you can own multiple different sizes all for the same doll. She is a sex doll based on a meticulously designed 3D file, and you will have a good time for sure. Who wouldn’t? A sex doll with a vagina, ass, and mouth?
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 158cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 80cm |
| Lower Breast | 59cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
| Thigh Girth | 46cm |
| Calf Girth | 29cm |
| Leg Legnth | 83cm |
| Feet Length | 21cm |
| Net Weight | 33kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.