Description
About Her
Anatomically correct sex dolls are few and far between, but if you remember how realistic the CSI ‘my sex doll’ episode’s sex doll was, then you have a proper expectation for this love doll. No ex-doll video will ever do this, Eric the Midget real doll justice. The hot video sex doll is an alien sex doll, one of the few of her kind. As a 132cm TPE sex doll, porn star and sex doll, she is the perfect candidate for the tumblr masters BDSM sex doll of the year. She has quite the perfect adult sex doll pussy, and looking alone will feel like edging yourself with your own pleasure. The best part is that you can customize this love doll’s pussy, so you can have
it detachable so you can carry it everywhere with you or fixed so you never miss out on anything else while you fuck.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 84cm |
| Lower Breast | 62cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Thigh Girth | 50cm |
| Calf Girth | 30cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 37.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.