Description
About Her
The most realistic sex doll for men? Check out our Mirabelle do innocent-looking looking doll is one of the most awesome sex dolls we have in stock! The full-size female doll has innocent features and curious eyes, and her sex doll mouth is open and looks like it’s just waiting for you to cum in her.
Her face is not the only attraction to her, this beauty has a realistic pair of doll boobs, and the C-cup breasts are a pleasure to play with, especially if you like to pay special attention to the tits.
She is petite-sized, her waist and hips of moderate size, so sex doll action can go down easily, especially for people who are new to sex doll use.
She comes with a heating insert and a cleaning rag so you can maintain doll hygiene while having the best sexual sensations.
Once you have this life-like love doll, she’s yours for life as she has a very lasting shelf life. And so does the metal skeleton that gives her some of the best flexibility you’ve seen. How else could she bend and do the splits?
The silicone sex doll is an investment in your sex life, what are you waiting for?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 107cm |
| Shoulder | 38cm |
| Leg Length | 80cm |
| Arm Length | 62cm |
| Foot Length | 25cm |
| Net Weight | 45KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.