Descriere
Despre ea
Vrei o păpușă sexuală hardcore? O păpușă de dragoste adultă care arată reală și știe să-și miște corpul și să-ți facă plăcere? Ei bine, avem de vânzare o păpușă de armonie și poți fi sigur că știe toate trucurile. Păpușile sexuale din realitate virtuală nu mai sunt la fel de satisfăcătoare, așa că de ce să nu încerci o păpușă sexuală HD care va fi chiar în fața ta pentru o experiență sexuală supremă?
Este făcută din silicon de cea mai bună calitate, dar nu are un preț prea mare. Este o păpușă sexuală de înaltă clasă, iar dacă cumpărați păpuși de dragoste, știți că este foarte dificil să obțineți păpuși de dragoste de înaltă calitate ca ea.
Totul, de la părul până la umeri până la rochie, este de înaltă calitate și, din moment ce este o păpușă cu aspect atât de fierbinte, vă veți bucura să vă uitați la fața ei chiar și atunci când nu o tragi.
Are o păpușă detașabilă pe care o puteți scoate pentru a o folosi mai târziu dacă nu doriți să ridicați întreaga păpușă și, deoarece este cântărită în mod realist, este perfectă pentru toată lumea, de la utilizatorii experimentați la cei noi de păpuși sexuale. Scheletul ei de metal încorporat o ajută, de asemenea, să ia mai multe ipostaze pentru a-ți oferi unghiuri mai bune în timp ce o tragi în fund sau păsărică.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Bust | 84 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Braţ | 55 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.