Descriere
Despre ea
Păpușile sexuale sunt concepute pentru a fi satisfăcătoare vizual și foarte satisfăcătoare. Păpușile sexuale ale soțiilor olandeze sunt păpuși sexuale foarte populare, deoarece nu numai că au fost primele păpuși sexuale concepute de bărbați olandezi, dar a fost nevoie de sculptori și artiști talentați pentru a le transforma în ceea ce sunt.
Păpușile soțiile noastre olandeze sunt păpuși erotice. Ei bifează toate căsuțele de pe lista ta sexuală și sunt foarte nenorociți. Au buze vaginale foarte moi și realiste.
Este cea mai bună păpușă sexuală din vânzare și este, de asemenea, o păpușă de dragoste feminină. Ea face cel mai bun companion și dacă o tratezi perfect, va petrece o viață întreagă alături de tine.
Cumpărând o păpușă dracută înseamnă că nu vor fi întreruperi în dormitor și poți face sex maraton ore întregi pentru că ea nu se va plânge.
Aceste păpuși sexuale sunt, de asemenea, păpuși sexuale ieftine în mărime naturală. Deși sunt fabricate din cele mai bune materiale, sunt totuși foarte accesibile și prietenoase cu bugetul.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 157 cm |
| Linia sânilor | 67 cm |
| Linia taliei | 48 cm |
| Linia șoldului | 77 cm |
| Lățimea umărului | 30 cm |
| Lungimea brațului | 63,5 cm |
| Lungimea piciorului | 103 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Linia coapsei | 43 cm |
| Linia vițelului | 27 cm |
| Greutate netă | 29,5 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.