Description
About Her
Sex dolls are designed to be visually satisfying and very satisfying. The Dutch wives sex dolls are very popular sex dolls because not only were they the first sex dolls to be designed by Dutch men, but it took talented sculptors and artists to make them into what they are.
Our Dutch wives dolls are erotic dolls. They tick all the boxes on your sexual list and they are very fuckable. They have vaginal lips that are very soft and realistic.
She is the best sex doll on sale and she is also a female love doll. She makes the best companion and if you treat her perfectly, she will spend a lifetime with you.
Buying a fuckable doll means that there will be no interruptions in the bedroom and you can have marathon sex for hours because she won’t complain.
These sex dolls are also cheap life-size sex dolls. Although they are made from the finest material, they are still very affordable and budget-friendly.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Breast Line | 67cm |
| Waist Line | 48cm |
| Hip Line | 77cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Arm Length | 63.5cm |
| Leg Length | 103cm |
| Feet Size | 20cm |
| Thigh Line | 43cm |
| Calf Line | 27cm |
| Net Weight | 29.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery














Reviews
There are no reviews yet.