Descriere
Despre ea
Ați făcut vreodată sex cu păpuși anime care se dublează și ca femdom de păpuși sexuale? Nu? Ei bine, prietene, ai o surpriză. La fel ca și păpușa sexuală Yorha 2b, această păpușă sexuală drăguță are un singur scop, și anume să elimine toată competiția ei. Ea nu este o păpușă sexuală chibi, cunoscută pentru că ia lucrurile ușor. Dimpotrivă, această păpușă sexuală u/sex va folosi fiecare atribut din arsenalul ei pentru a te face să o dorești – cel puțin, conform păpușii sexuale Reddit.
Părul ei scurt blond și ochii albaștri sunt trase pentru orice bărbat cu sânge roșu, dar și sânii ei de păpușă sexuală te vor trage înăuntru, moale și distractiv de masaj, indiferent de orientarea ta sexuală. Folosirea unei păpuși de dragoste ca ea este distractiv și îți va face plăcere să-i folosești sânii ca o minge de stres. Dar mai este o surpriză cu ea. Cunoscută pentru că are trei orificii, nu mulți știu că are și o pula de păpușă sexuală, suficient de mare pentru a satisface pe oricine, oricând. Cu niște lubrifiant pe bază de apă, vă puteți bucura de penisul păpușii atât timp cât doriți, iar scheletul de metal care este încorporat o va ajuta să o mențină în poziție verticală o va ajuta și la asta.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 83 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 78 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.