Descrição
Sobre ela
Are you in search of an affordable real doll sex doll anal sex that look like doll sex porn. Then check out Aurora a natural blonde Nordic sex doll that brings a womanly touch of anime fantasy to her owners sex deprI’ved life. Itll be amazing to create your own sex doll porn with this stunning Japaneese love doll. Aurora is as pretty and Enjoyd as a female real doll pornstar. Featuring a K cup TPE sex doll body that promises an unforgettable Enjoy. Make sex doll porn or xxx futanari sex doll mouth is better with Aurora.
Whether you’re new to the allure of a guy with an anime sex doll or you really want to enjoy shadowrun sex doll Enjoys Aurora is your perfect companion. She is designed in an interesting mannerfor those who love the look like doll sex porn aesthetic offering realistic anal sex Enjoys that will leave you breathless and satisfied. Buy love sex doll immediately you’re ready to take your sex doll Enjoys to a better level.
Dimensões
| Material | Cabeça TPE + Corpo TPE |
| Altura | Copo tipo E de 165 cm |
| Ombro | 32cm |
| Peito superior | 82cm |
| Peito Inferior | 59cm |
| Cintura | 54cm |
| Quadril | 86cm |
| Circunferência da coxa | 51cm |
| Circunferência da panturrilha | 29cm |
| Perna Perna | 89cm |
| Comprimento dos pés | 23cm |
| Peso líquido | 37kg |
| Profundidade da boca | 12cm |
| Profundidade da vagina | 18cm |
| Profundidade Anal | 16cm |
Galeria de Bonecas
































Avaliações
Não há comentários ainda.