Description
About Her
Are you in search of an affordable real doll sex doll anal sex that look like doll sex porn. Then check out Aurora a natural blonde Nordic sex doll that brings a womanly touch of anime fantasy to her owners sex deprI’ved life. Itll be amazing to create your own sex doll porn with this stunning Japaneese love doll. Aurora is as pretty and Enjoyd as a female real doll pornstar. Featuring a K cup TPE sex doll body that promises an unforgettable Enjoy. Make sex doll porn or xxx futanari sex doll mouth is better with Aurora.
Whether you’re new to the allure of a guy with an anime sex doll or you really want to enjoy shadowrun sex doll Enjoys Aurora is your perfect companion. She is designed in an interesting mannerfor those who love the look like doll sex porn aesthetic offering realistic anal sex Enjoys that will leave you breathless and satisfied. Buy love sex doll immediately you’re ready to take your sex doll Enjoys to a better level.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 165cm E-cup |
| Shoulder | 32cm |
| Upper Breast | 82cm |
| Lower Breast | 59cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
| Thigh Girth | 51cm |
| Calf Girth | 29cm |
| Leg Legnth | 89cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 37kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
































Reviews
There are no reviews yet.