Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Linia piersi | 67 cm |
| Linia talii | 53cm |
| Linia bioder | 73cm |
| Szerokość ramienia | 32cm |
| Długość ramienia | 58cm |
| Długość nóg | 109 cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Linia uda | 44cm |
| Linia łydek | 27 cm |
| Waga netto | 28,5 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek






















































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.