Opis
O niej
Przedstawiamy nową innowację w postaci WM Basic Sex Doll dla kobiet, dzieło sztuki, które zmieni sposób uprawiania seksu. Ta lalka seksualna należy do tych o realistycznych cechach, skupiających się na konkretnych aspektach i elementach, przez co trudno stwierdzić, że to po prostu lalka. Ta wysoce realistyczna lalka seksualna jest wykonana z najwyższej jakości materiału TPE i jest 100% konfigurowalna, precyzyjnie zaprojektowana zgodnie z kobiecymi pragnieniami i fantazjami.
Wykonana z elastycznością jako ważnym czynnikiem, lalka erotyczna WM może być łatwo zamocowana w pożądanej pozycji, aby zapewnić Ci najlepszą przyjemność w dogodnym dla Ciebie czasie. Ma przegubową strukturę, która pomaga w łatwym ruchu, a także daje jej wytrzymałość, aby można było jej używać przez długi czas. Ta niedostępna lalka erotyczna przyciągnie wzrok mrugnięciem oka i ponętnym spojrzeniem w Twoją stronę bez niezręczności lub wahania.
Dla naszego profesjonalnego zespołu, który włożył całe swoje doświadczenie w rozwój tego wyjątkowego produktu, najwyższa satysfakcja konsumentów jest absolutną gwarancją. Nie ma więc powodu, aby wierzyć w lalkę seksualną WM; Przetestuj ją sam już teraz! Scenariusz nie dotyczy tylko mężczyzny
zaspokajając jego głód, ale gotowy rozszerzyć sferę komunikacji i ciepła – co jest bezcenne.
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 161cm miseczka D |
| Waga netto | 39,6 kg |
| Biust | 92cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 96 cm |
| Ramię | 36cm |
| Ramię | 53cm |
| Ręka | 15cm |
| Noga | 90cm |
| Stopa | 20 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.