Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 170 cm |
| Filiżanka | C |
| Waga netto | 36 kg |
| Pełny biust | 88cm |
| Pod biustem | 72cm |
| Talia | 65 cm |
| Biodro | 94 cm |
| Szerokość ramienia | 40 cm |
| Długość ramienia | 68cm |
| Długość nóg | 78 cm |
| Rozmiar stopy | 23cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.