Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 CM |
| Pierś | 86cm |
| Talia | 62cm |
| Biodra | 94 cm |
| Długość ramienia | 67 cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Obwód łydki | 31 cm |
| Obwód uda | 51 cm |
| Długość nóg | 88cm |
| Długość stopy | 22,5 cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.