Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 153 cm |
| Linia piersi | 79cm |
| Linia talii | 51 cm |
| Linia bioder | 96 cm |
| Długość ramienia | 54cm |
| Szerokość ramienia | 34cm |
| Linia łydek | 34cm |
| Linia uda | 55cm |
| Długość nóg | 75cm |
| Rozmiar stopy | 21cm |
| Waga netto | 37kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek

































































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.