Beschrijving
Over haar
We presenteren de Kylie – een geavanceerde sekspop die is ontworpen als het meest authentieke sekspopmodel van het merk. Er is oneindig veel aandacht besteed aan het ontwerp van deze realistisch levensechte pop, die is voorzien van de nieuwste AI-technologie die op de markt verkrijgbaar is met betrekking tot de menselijke aanrakingservaring.
Wat ons echter uniek maakt, is dat we geloven dat elke klant een kwaliteitsproduct moet krijgen voor een realistische prijs. De enorme categorie sekspoppen die we aanbieden, is beschikbaar voor verschillende prijzen, waardoor iedereen het gezelschap van de gekozen pop voor een redelijke prijs kan vinden.
Waar onze leersoorten, keuzes en kleuren variëren van de beste ter wereld tot discrete levering en oprechte zorg voor elke klant. Verbeter uw intieme relaties door een betaalbare Kylie AI Sex Doll te krijgen.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 175cm |
| Borstbeeld | 100cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 97cm |
| Arm | 65cm |
| Palm | 16cm |
| Schouder | 35cm |
| Been | 88cm |
| Voeten | 21cm |
| Netto gewicht | 53kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij





























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.