Beschrijving
Over haar
Zoey Hentai Helena tifa film sekspop voor jongens
Heb je Zoey ontmoet, de ster van Zoey: mijn hentai-sekspop? Als je dat nog niet hebt gedaan, zullen we de introducties doen. Deze lookalike Helena realistische sekspop is een van de populairste sekspoppen die er zijn. Met allemaal leren bandjes, vlechten en kettingen is dit de beste sekspop voor jongens die een stuk avontuurlijker zijn in bed. De seksvideopop voelt zich zo op haar gemak voor een camera dat ze precies lijkt op de bekende filmsekpoppen. En ze kan dezelfde trucjes uitvoeren als zij, dankzij haar huidachtige siliconen lichaam en haar speciaal aangepaste metalen ruggengraat.
De sekspop Kaufen heeft een mooi tenger figuur, perfect voor mannen die hun vrouwen graag slanker zien, en net als phim-sekspoppen is ze waterdicht en kan ze onder de douche worden genomen of goed worden afgespoeld. Het beste is dat deze liefdespop betaalbaar is en een nauwkeurig vrouwelijk lichaam heeft, perfect om te leren hoe je vrouwen kunt plezieren. Wat is een sekspop die onvolwassen jongens kunnen gebruiken? Nou, het is deze liefdespop van Zoey. Ontdek de prijs van sekspoppen in Pakistan of waar dan ook ter wereld. Wij zijn de meest betaalbare die u kunt vinden!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 78cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.