Beschrijving
Over haar
Onze vacuüm sekspop wordt geleverd met sexy lingerie. U kunt zelf bepalen wat u draagt op hun prachtig gebeeldhouwde lichamen. Deze erotische, levensechte sekspop is de perfecte weekendactiviteit. Er is geen angst voor eenzaamheid en u bent een expert in uw wereld. Vakanties met de abyssrealdoll sekspop zijn mogelijk, waarbij u niet alleen hoeft te zijn.
De sekspop -YouTube -vimeo heeft veel kijkers omdat mensen meer willen weten over het omgaan met de Infani sekspop. De eerste homoseksuele sekspop moet veel weerstand hebben ondervonden, maar de sekspop heeft sindsdien een lange weg afgelegd. Nu is de nami one piece sekspop over de hele wereld gewild omdat de voordelen zichtbaar zijn.
Seks met Japanse pop geeft je de vrijheid van meerdere ejaculaties en er zijn geen beperkte posities. De ondertitelde sekspop porno is op die manier voor mensen die geen native English speakers zijn. Dit is waar de audio voor sekspop in het spel komt.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170cm D-cup |
| Netto gewicht | 40kg |
| Borstbeeld | 89cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 98cm |
| Schouder | 36cm |
| Arm | 51cm |
| Hand | 15cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 20cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.