Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 170 cm D-cup |
| Netto gewicht | 37kg |
| Volledige buste | 84cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 53,5 cm |
| Heup | 95cm |
| Voet lengte | 21,5 cm |
| Schouder | 37cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.