Beschrijving
Over haar
Hier om u te plezieren, de ultieme ervaring en tevredenheidspartner is de sekspop bot kopen. Deze state of the art realistische liefdespop is alles wat u ooit hebt gewenst en is gebouwd met kunstmatige intelligentie. Maar wacht, er is meer, voor alle perverselingen daarbuiten hebben we een sekspop tf machine hentai add-on voor al uw wildste dromen.
Maar wat onderscheidt ons van alle andere keuzes die er zijn? Onze roodharige poppen zijn speciaal gemaakt van de beste grondstoffen om de beste duurzaamheid en echte foto-achtige poppen te garanderen. Bovendien is het geschreven en gemaakt door ons team van professionele schrijvers die alle aspecten van het papier zo foutloos mogelijk maken.
Krijg vandaag nog de beste bevrediging met onze revolutionaire sekspoppen
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 104cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 97cm |
| Schouder | 31cm |
| Arm | 62 cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.