Beschrijving
Over haar
De octopus sekspop heeft veel verschillende groottes om je een gezonde ervaring te geven tijdens de seks. Met de azur lane sekspop hoef je geen rekening te houden met iemands gevoelens. Je seksuele bevrediging nastreven met de homoseksuele sekspop zal beloond worden met meerdere orgasmes.
Als een van de meest vertrouwde sekspoppensites bieden we een scala aan betaalbare en luxe realistische sekspoppen. De naakte animefiguren sekspoppenfoto's zijn er om je seksuele niveaus te verhogen wanneer je geen zin hebt in seks.
De meeste sekspopforums hebben besloten dat de sekspop van 6ft geschikt is voor lange mensen. De paarse jurk van de sekspop is bedoeld om te passen en de vorm van de liefdespop te verbeteren. De kont van de sekspop met fleslight helpt bij gemakkelijke bewegingen tijdens de seks. Door deel te nemen aan de reddit real doll sex kun je je seksuele fantasieën verwezenlijken zonder belemmeringen.
Dimensies
| Hoogte | 171cm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Borsten | 80cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder | 37cm |
| Dij | 50cm |
| Voet | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.