Beschrijving
Over haar
Zelfs vrouwen zien deze onahole-sekspop en snakken naar lesbische seks met poppen. Deze sekspop met AI heeft veel voordelen voor haar, en we gaan even kijken naar het feit dat het neuken van een realistische sekspop zoals zij de beste hentai-sekspop is om te zeggen. Mijn favoriet is haar mooie, ronde kont. Seks met een echte sekspop Kate heeft twee effecten. Of je wilt nooit iets anders neuken dan een synthetische sekspop, of je verliest het vermogen om jezelf te scheiden van je levensechte liefdespop. En nee, dat is niet alleen slimme reclame.
Kate is een blauwe elf-sekspop met een mooie, schattige taille, een schattige, nauwelijks zichtbare kin en een winnende glimlach, en alles aan haar is uitnodigend, van haar ogen tot haar lichaamsbouw en de welving van haar rug. Je zult de beste echte seks hebben – poppenseks – met haar, en je krijgt de extraatje dat je haar aankleedt en haar stijl verandert. Met dat kleurrijke haar kan ze van alles zijn, van een gyaru-sekspop tot een anime-gamermeisje, en het beste deel van haar ontwerp is dat je kunt kiezen welke je wilt!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 160cm |
| Borst | 83cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 40KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.