Beskrivelse
Om henne
Hvis du er interessert i yngre jenter, er Isa VIP-dukken for deg. Den beste voksne dukken på markedet med myk realistisk hud, denne hyperrealistiske dukken føles akkurat som den ekte varen. Hennes myke rosa lepper og delikate trekk får henne til å se ut som en kjærlighetsdukke, med øynene som ser ut som hun er på randen av tårer.
En BDSM-dukke, Isa har på et komplett skolejenteantrekk, lårhøye strømper, et slips og en choker i nakken og et annet halskjede hvis anheng dingler mellom B-cuppuppene hennes. Med myke, rosa brystvorter og en bitteliten midje, har den petite kjærlighetsdukken stor seksuell appetitt og vil at du skal leke med og erte fitta hennes.
Som en 100 cm kjærlighetsdukke er hennes realistiske hudlignende tekstur vanntett, noe som betyr at hun er god for dusjsex, holdt oppe av stående føtter. En erfaren jævla gjør, Isa kan imitere og holde enhver seksuell stilling, lett nok til å bli beveget.
Dukkefitten hennes føles annerledes enn rumpa hennes, og munnen hennes føles annerledes enn begge disse, og gir deg den luksuriøse sexdukken du drømmer om, ung, vakker og underdanig.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 168 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Midje | 53 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.