Beskrivelse
Om henne
Det har blitt sagt mye positivt om kvinnelige sexdukker som ser ut som mennesker. Likheten gjør det enkelt å utvikle seksuelle følelser for den realistiske sexdukken.
Har du lett etter hvor du kan kjøpe dukkehår? Søk ikke lenger. Varianter av dukkehår finnes her.
Mange anmeldelser av kjærlighetsdukker har gått ut fordi fordelene med disse levende dukkene er mange. Ta for eksempel dukken med en penis, som har rangeringer over hele transkjønnsverdenen.
Naturtro kjærlighetsdukker kommer i forskjellige størrelser. Disse inkluderer kjærlighetsdukkene for overkroppen, hånddukkene og de i naturlig størrelse. Du kan eie en av hver for forskjellige anledninger. Dukkebilder kommer med mye å elske voksen elsker dukkeklær. Disse klærne inkluderer undertøy, forklær og skoleuniformer.
BBW-dukker som de myke kjærlighetsdukkene og den levende rå kjærlighetsdukken er gode valg hvis du foretrekker store, barmfagre dukker. Du vil elske brystene og baken til denne realistiske kjærlighetsdukken fordi de er attraksjonspunktene. Man kan aldri få det galt med sex med en kjærlighetsdukke. I hennes øyne er du perfekt.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 170 cm |
| Bryst | 102 cm |
| Midje | 54 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Væpne | 52 cm |
| Bein | 86 cm |
| Fot | 20 cm |
| Netto vekt | 41 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri






















































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.