Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūšu līnija | 67 cm |
| Vidukļa līnija | 53 cm |
| Gūžas līnija | 73 cm |
| Plecu platums | 32 cm |
| Rokas garums | 58 cm |
| Kāju garums | 109 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Augšstilba līnija | 44 cm |
| Teļu līnija | 27 cm |
| Neto svars | 28,5 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.