Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 160 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūšu kurpes | 65 cm |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 104 cm |
| Plecu | 39 cm |
| Arm | 48 cm |
| Roka | 17 cm |
| Kāja | 96 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Mute | 13 cm |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Pennis | 18 cm |
| Neto svars | 48 kg |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.