apibūdinimas
Apie ją
Susipažinkite su paskutine vyrų sekso lėlė Sucks Male. Iš puikių medžiagų ir kruopščiai pagaminta ši vyriška sekso lėlė yra tai, ko jums reikia norint patenkinti visas savo fantazijas lovoje. Puikiai suprojektuotas, natūraliai atrodantis ir jaučiamas, galite būti tikri, kad šis žaislas yra beveik toks pat geras, kaip ir tikras daiktas.
Taigi, tiems asmenims, kurie yra lojalūs kreiviems modeliams, yra BBW Sex Doll Torso. Šis prabangus liemuo suteiks jums seksualią ir išlenktą figūrą, prigludusią krūtinę ir klubus, į kuriuos galėsite suglausti pirštus. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės silikoninės medžiagos, kuri jaučiasi labai švelni ant odos, todėl suteikia gyvumo jausmą.
Savo klientams siūlome daugybę prabangių sekso lėlių, pasižyminčių tikrovišku odos apdaila ir veido išraiška, kad suteiktų papildomo malonumo akto metu. Mūsų lėlės sukurtos taip, kad jų judesiai būtų daug kartų, kad galėtumėte atlikti tuos judesius ir įgyvendinti savo fantazijas.
Pajuskite malonumą, su kuriuo kiti net negali lyginti! Pateikite užsakymą dabar ir tapkite tokiu vyru, kokio trokštate būti su šiomis gražiomis vyriškomis sekso lėlėmis šiandienos intymiems susitikimams.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 175 cm |
| Biustas | 100 cm |
| Po krūtine | 63 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 97 cm |
| Ranka | 65 cm |
| Delnas | 16 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Kojos | 88 cm |
| Pėdos | 21 cm |
| Grynas svoris | 53 kg |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija






























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.