apibūdinimas
Apie ją
Įsigijus šią didžiulę lėlę Stacy jausmas yra toks, kad ji gali jums parūpinti atsitiktinio sekso. Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Sex Doll Australia niekada nepavargsta glostyti. Kol būsite pasiekiami, pornografinės sekso lėlės nuolat judės juosmenį, kad pakeltų jūsų nuotaiką. Nuotykių kupina momo lėlė, jūsų ypatingas ir palaikantis partneris.
Jei trokštate malonaus skanėsto, ateikite, leiskite sėkmės lėlėi elfai palepinti jus visą gyvenimą trunkančiu, pilnaverčiu seksu. Ši virtuali sekso lėlė visada pasirengusi suteikti jums į medų panašų tobulumą kartu su seksualiniais aimanais, kad suteiktų jums įsimintiną patirtį, nuo kurios ilgainiui niekada neatsigausite. Žmonėms patinka Amazonės sekso lėlės, viliojančios ir kupinos džiaugsmo.
Čia ji ateina su savo viliojančiu žavesiu. O, ji iš tiesų yra miegamojo klausimų meistrė; todėl ji ir vadinama malonumų lėlių namais, nes kupina įspūdžių. Amžinai kikenanti bebaimis niekučiai, kas gali konkuruoti su jos draugiškumu? Dainuokite iš džiaugsmo, nes visos jūsų vienatvės ir seksualinio bado dienos baigėsi. Dabar galite drąsiai vaikščioti aplinkui girdamiesi savo mėgstamo užkandžio stiprumu ir sugebėjimais. Taigi atsisakyk to dėl jos, nes ji yra geriausia
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Krūtinė | 87 cm |
| Juosmuo | 58 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 33 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija




















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.