Description
About Her
The feeling about acquiring this big-ass doll Stacy is that she is capable of providing you random sex. I am happy to inform you that Sex doll Australia never gets tired of stroking. As long as you are available, pornstar sex dolls will constantly twerk their waist to drive you into the mood. Adventurous momo doll, your special and supportive partner.
If you desire a nice treat for yourself, come let the elf of luck doll spoil you to lifelong, fulfilled sex. This virtual sex doll is ever ready to bestow upon you honey-like consummation combined with sexual groanings to give you a memorable experience that I’m sure you would never recover from in the long run. Humans like Amazon sex dolls, alluring and full of joy.
Here she comes with her alluring charm. Oh, she’s indeed the master of bedroom issues; that is why she is called the doll house of pleasure because she is full of excitement. The eternally chuckling fearless trinket, who can compete with her friendliness? Sing for joy because all your days of loneliness and sexual starvation are over. Now you can confidently go around boasting of the strength and ability of your favorite knickknack. So give it up for her because she is the best
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 22cm |
| Net Weight | 36KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.