apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 170 cm |
| Biustas | 91 cm |
| Juosmuo | 67 cm |
| Klubas | 91 cm |
| Pečių plotis | 37 cm |
| Kojos ilgis | 81 cm |
| Pėdos ilgis | 20 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 14 cm |
| Grynas svoris | 48 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.