apibūdinimas
Apie ją
O kas, jei pasakytume, kad turime 3D sušiktų lėlių, kurios yra pigios TPE lėlės? Patikėkite, nes turime jums karščiausią sekso lėlę, kuri pagaminta iš TPE. TPE yra puiki medžiaga, nes meilės lėlė atrodo dar labiau panaši į odą. Seksas su sekso lėlėmis iš TPE yra toks geras, kad nenorėsite sustoti.
Yoshida yra viena iš lėlių, pagamintų Kinijoje. Nors ji nėra viena iš lėlių su peniais, bet kas, kas mėgsta seksualias lėles, įvertins seksualią sekso lėlę priešais save. Ji turi kino žvaigždžių garbanotus plaukus, meistriškai pasidažytą veidą, porą žvalių nemažų krūtų ir platų, apvalų užpakalį.
Jei kas nors jums pasakytų: „Sekso lėlės yra mano keista priklausomybė“ ir parodytų Yoshida nuotrauką, jūs tai suprastumėte. Ji yra viena iš tikrų lėlių, aprūpinta sekso lėlių dirbtiniu intelektu, ir ši seksuali sekso lėlė gali aimanuoti su jūsų glostymais, judinti klubus į jūsų glostymą ir pateikti atsiliepimų, kol tu ją dulkini. Kokia sekso lėlė!
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Biustas | 91 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 89 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Ranka | 50 cm |
| Kojos | 88 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija





















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.