Leírás
Róla
Ez egy Birdo szexbaba, amely minden olyan extrával rendelkezik, ami egy prémium holland feleségek babáira jellemző. Köszönhetően a részletesen kidolgozott, élethű latin babák dizájnjának. Ez a Raiden Shogun szexbaba egy igazi fantasy szerelmes babára hasonlít. Ha igazi, medencetámasztó funkcióval rendelkező babát keresel... Ez az élethű, igazi baba egy PC-s Vixen szexbaba játék kinézetét és funkcionalitását is tükrözi.
Továbbá, ezt a shinobu szexbabát hosszú távú használatra tervezték. Szilárd és masszív felépítésének köszönhetően. Olyan, amely ellenáll a legszigorúbb szexuális fantáziáinak is. Ez azért van, mert szexi szexbaba gyáraink megfelelnek a legmagasabb minőségi szabványoknak. Ezért ez az elrontott szexbaba hölgy igazi baba mindent tartalmaz, ami a hosszú élettartamhoz szükséges. Függetlenül a használattól és a gyakoriságtól. Tehát, amikor szexbaba csatornáit szárítod. Kövesd egyszerű utasításainkat, hogy még jobban kihasználd felnőtt igazi babádat.
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 160 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
| Mellbőség | 83 cm |
| Derék | 61 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Hímvessző | 18 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.