Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 163 cm |
| Mellbőség | 87 cm |
| Lefelé mellszobor | 54 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Derék | 51 cm |
| Váll | 33 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Kéz hossza | 14 cm |
| Láb hossz | 88 cm |
| Orális | 12 cm |
| Hüvelyi | 16 cm |
| Végbélnyílás | 14 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Nyak kerülete | 31 cm |
| Nettó tömeg | 33 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.