Leírás
Róla
Csak nem szereted az aranyos japán nőket?
Jól néznek ki, és kicsi, vékony testük van, amit szex közben eltépnél. De mivel nehéz beszerezni őket, szerezze be saját japán szexbabáinkat. Az igazi japán nőkre hasonlítanak, és még jobbak. Ezek a szar babák különféle jelmezekkel kaphatók, hogy megfeleljenek az igényeinknek. Próbáljon megélni a szexet egy babával, és soha nem fogja megbánni.
Ezeket a babákat bárki használhatja, akinek csak arra van szüksége, hogy jól érezze magát. Igazi szexbabák az Ön örömére. Férfi szexbabáink testreszabható opcióval rendelkeznek, szeretnéd, ha hosszú vagy rövid haja lenne, kicsit fenekes vagy kicsi, vagy feszes vagy puha feneke. Mi az, ami elbűvöl?
Vagy szerezhet magának olyan életet, mint egy tömör baba. Ezek nagyszerűek a kezdőknek. A szexbabák jobb megértéséhez nézzen pornót a szerelmi babákról, vagy keresse fel az xxx babákat további információkért.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 161 cm-es E pohár |
| Mellbőség | 93 cm |
| Mell alatt | 73 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 102 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 48 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.