Opis
O njoj
Realistične ljubavne lutke su lutke koje izgledaju potpuno poput ljudi. Ove su lutke najrealističnije lutke za seks na tržištu, a od njihovog dodira i opipa prožimat će vam se žmarci.
Naše Lifelike lutke Afroamerikanaca proslavile su se u industriji seks lutaka. Ove lutke smeđe kože su hiperrealistične, nisu inferiorne i jedne su od najpopularnijih lutaka na tržištu. Lutka kaubojka je lutka pune veličine. Dolazi s jedinstvenim tijelom koje je izrađeno od visokokvalitetnog silikonskog materijala. Ima grudi srednje veličine, sitna je i ima vrlo nevjerojatnu figuru.
To je jedna od lutaka koje najviše preporučujemo jer ne samo da su ove slatke lutke na prodaju, već su i jeftine i pristupačne. Naše realistične lutke Afroamerikanaca jedne su od najjeftinijih realističnih lutaka na prodaju. Sjajno su društvo, odlični su u krevetu, a uz to su i preplanule lutke. ove
su lutke visoke kvalitete i trebali biste ih nabaviti, pogotovo ako želite doživjeti ugodno iskustvo. Također dopuštamo dostavu u sve dijelove svijeta, a potrebno je oko 5 dana da naše lutke stignu u druge zemlje.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 166 cm |
| Linija grudi | 88 cm |
| Linija struka | 56 cm |
| Linija kukova | 90 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Duljina ruke | 66 cm |
| Dužina noge | 104 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 46 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 39,5 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.