Opis
O njoj
Zar jednostavno ne volite slatke Japanke?
Izgledaju dobro i imaju mala sitna tijela koja biste poderali tijekom seksa. No, budući da ih je teško nabaviti, nabavite naše japanske seks lutke za sebe. Nalikuju pravim Japankama i još su bolje. Ove jebene lutke dolaze s nizom različitih kostima koji odgovaraju našim potrebama. Pokušajte iskusiti seks s lutkom i nikada nećete požaliti.
Ove su lutke napravljene za upotrebu od strane svih koji se samo trebaju osjećati dobro. One su prave seks lutke za vaš užitak. Naše seks lutke za muškarce dolaze s nekim prilagodljivim opcijama na sebi, želite li da ima dugu kosu ili kratku, malu guzicu ili malu, usku guzicu ili meku. Što vas fascinira?
Ili bi si mogao osigurati život poput čvrste lutke. Ovo je super za početnike. Da biste bolje razumjeli lutke za seks, pokušajte gledati pornografiju s ljubavnim lutkama ili posjetite xxx dolls za više informacija.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | E šalica 161 cm |
| Poprsje | 93 cm |
| Ispod grudi | 73 cm |
| Struk | 62 cm |
| Kukovi | 102 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 48 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.