Opis
O njoj
Tražite najbolje od oba svijeta? Ova transseksualna seks lutka je tu da zadovolji sve vaše senzualne potrebe.
Seks lutka od 140 cm, ova ljepotica je silikonska i TPE seks lutka s pažljivo raspoređenim crtama lica – za najljepše lice s najugodnijim otvorima. Plave oči koje vrište "jebi me!" ova seks lutka s ogromnim sisama mijenja igru za tranny seks lutke sa svojim Duplim D-ovima, punašnom i čvrstom guzom i impresivnim kurcem.
Uz tanak struk i mišićava bedra, ova prekrasna lutka prianja tijekom seksa, držeći vas na mjestu dok se vi zabijate u njezinu savršenu lutksku macu/obrnuto. Njezin čelični kostur čini je fleksibilnom i sposobnom naginjati svoje tijelo na bilo koji način kako bi osigurala vaše zadovoljstvo. Njezine velike sise izrađene su od TPE-a i vrhunac su showa; podatna, mekana i mljackava.
Budući da ima odvojivi kurac, ova ljepotica može praktički promijeniti oblik jer može izgubiti kurac kako bi bila realistična lutka za seks ili ga čak pričvrstiti na drugu ljubavnu lutku, pa ako vam se jebe seks lutka koja nije ona, imate raznolikost. Vodootporna i laka za čišćenje, ova lutka je 10/10.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 163 cm |
| Grudi | 95 cm |
| Struk | 65 cm |
| Hip | 114 cm |
| Dužina noge | 79 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 50 KG |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.