Kuvaus
Hänestä
Haluatko hoikan, lyhytkarvaisen seksinuken omaan kokoelmaasi? Onko sinulla koskaan aiemmin ollut huonoja kokemuksia päätyä urospuoliseen seksinukketontuihin? No, älä huoli, tämä ei ole yksi niistä yuudachi-seksinukeista, täällä ei ole tonttukorvia. Vanessa Blue -seksinukke on monien erilaisten seksinukkepornotarinoiden tähti, erityisesti kauniilla kasvoillaan ja vieläkin kauniimmalla vartalollaan. Hän on syy siihen, että ostat seksinukkesäilytyslaukun – olemme varmoja, että tulet rakastamaan häntä niin paljon. Hän on myös edullisin seksinuken vartalo, joten pidä se mielessä, kun näytämme sinulle tämän TPE-ihoherkän seksinuken. Ymmärrät miksi Dr. Oz mies meni naimisiin seksinukkevaimojen kanssa, koska nämä sireenitodelliset seksinuket säteilevät erityistä energiaa. Huomaat varmasti aina haluavasi lisää tästä rakkausnukkesta.
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 162cm J-kuppi |
| Olkapää | 37 cm |
| Ylärinta | 96 cm |
| Alempi rinta | 66 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 114 cm |
| Reiden ympärysmitta | 64 cm |
| Calf Girth | 36 cm |
| Jalan pituus | 90 cm |
| Jalkojen pituus | 23 cm |
| Nettopaino | 49 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria


























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.