Kuvaus
Hänestä
Nauti "paras parhaista" nautinnosta – lumiseksinukkestamme. Tämä seksuaalinen nukke on valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista, ja sen jokainen yksityiskohta antaa sinulle kaivattua täyttymystä sängyssä. Tämän nuken iho on valmistettu pehmeästä silikonista ja tämän nuken ominaisuus on realistinen, joka näyttää todelliselta kumppanilta vieressäsi. Tämän lisäksi, jos haluat lukea jotain todella erikoista, mitä ei ole ennen nähty missään muualla, tutustu Sex Doll Transformation Comics -sarjakuvavalikoimaamme, jossa arkipäiväiset nuket muunnetaan kauniiksi kireäksi olemuksiksi, se on varmasti parasta mitä olet koskaan nähnyt.
Mutta se, mikä meidät erottaa, on rajallinen Margaret Thatcher -seksinukkemme. Nämä tavarat keräilyesineenä, joka on omistettu Britannian entiselle pääministerille, on täydellinen kuvaus hänestä; Jokainen, joka katsoo sitä, jää sanattomaksi. Tervetuloa melko aikuiseen versioon Disneyn historian versiosta: Aja läpi kuumia ja kiihkeitä aikoja, vietä aikaa Thatcherin kanssa, ja lopussa pääset nauttimaan kaikkialta.
Viihdytä itseäsi rasittamatta tuotevalikoimamme avulla, jota ylläpitävät pääasiassa ihmiset, jotka ymmärtävät hyvin ihmisen seksuaalisen anatomian. Lisää mukavuuttasi maustamalla rintakavereitasi annoksella luovuutta!
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 160cm D-kuppi |
| Olkapää | 33 cm |
| Ylärinta | 86 cm |
| Alempi rinta | 58,5 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 83 cm |
| Reiden ympärysmitta | 45,5 cm |
| Calf Girth | 27,5 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalkojen pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 33,5 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria






























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.