Description
About Her
Enjoy the ‘best of the best’ pleasure – our snow sex doll. This sexual doll is well made with highly durable materials and done to perfection with every detail giving you the much-needed fulfillment in bed. The skin of this doll is made from soft silicone and the feature of this doll is realistic that seems like a real partner beside you. In addition to that, if you feel like reading something really extraordinary, which has not been seen anywhere else before, take a look at our selection of the Sex Doll Transformation Comics, where mundane dolls are transformed into beautiful sultry creatures, that will surely be the best thing you’ve ever laid your eyes on.
But what set us apart is our limited Margaret Thatcher sex doll. This goods as a collectible that is dedicated to the Britain’s former Prime Minister is a perfect portrayal of her; anyone who looks at it would be left speechless. Welcome to the rather adult version of Disney’s version of history: Ride through the hot and steamy ages, hang out with Thatcher, and at the end you get to cum all over the place.
Entertain Yourself without Straining Yourself through Our Product Portfolio Predominantly Operated by Persons with a Sound Understanding of the Human Sexual Anatomy. Increase your comfort by spicing up your bosom buddies with dose of creativity!
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 160cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 86cm |
| Lower Breast | 58.5cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Thigh Girth | 45.5cm |
| Calf Girth | 27.5cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 33.5kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery





























Reviews
There are no reviews yet.