Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Kehon koko | 163 cm C-kuppi |
| Nettopaino | 34 kg |
| Täysi rintakuva | 82 cm |
| Rinnan alla | 66 cm |
| Vyötärö | 62 cm |
| Hip | 82 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.