Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 151 cm C kuppi |
| Nettopaino | 30kg |
| Täysi rintakuva | 73 cm |
| Rinnan alla | 58 cm |
| Vyötärö | 51 cm |
| Hip | 85 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Olkapää | 38 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.