Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 166 cm G-kuppi |
| Nettopaino | 34 kg |
| Täysi rintakuva | 88 cm |
| Rinnan alla | 52 cm |
| Vyötärö | 49 cm |
| Hip | 87 cm |
| Jalan pituus | 18 cm |
| Olkapää | 30 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.